Head viskit, võileibu tosinale ja kümme puhast rätikut: Loe, millised on Ewert and The Two Dragonsi nõudmised kontserdikorraldajale


Ewert and the Two Dragons
Ewert and the Two DragonsFoto: Ilmar Saabas

Nii nagu igal lugupeetud bändil, on ka Eesti muusika ühel edukamal eksportartiklil Ewert and The Two Dragonsil kontserdikorraldajatele omad nõudmised ja soovid — draakonid soovivad lava taha teed ja kohvi, juustu ja kreekreid, kümmet puhast rätikut, suurt kasti pooleliitriseid veepudeleid, kahtteist Perrieri mulliga veepudelit, võileibu tosinale, kaht kasti õlut, kahtteist pudelit limpsi, kuut Red Bulli, üht head punast ja valget veini, üht head viskit, pudelit džinni ja suurt toonikut.

Lisaks sellele soovivad Ewert Sundja, Erki Pärnoja, Kristjan Kallas ja Ivo Etti lava taha ka värskeid puuvilju, šokolaadi ja chipse. Õhtusöögi puudumisel olgu aga igale tiimiliikmele pihku pista 15 euro suurune rahasumma, kirjutab Kroonika.

"Kõige erilisema raideri tiitli saab Winny Puhh, kes mõned aastad tagasi Õllesummeril tahtis keedumuna ja ma ei tea veel mida. Välisartistide soovidest meenub veel Hurts, kes soovis kümmet valget roosi, Limp Bizkiti sooviks oli saada Eesti lipp, mida nad ka laval kasutasid, " ütleb suursuguste staaride ja nende pööraste raideritega kokku puutunud üritustekorraldaja Gunnar Viese ja tõdeb, et draakonite oma jääb vägagi tagasihoidlikuks.

Refereeritud Kroonikast.

Rannap Roostevaba maailm