Hedvig Hanson pani müüki keerulise saatusega maja, mille alkohoolikust naabrimees hiljuti põlema pani

 (16)
Hedvig Hanson Viljandimaal Tuhalaane külas
Hedvig Hanson Viljandimaal Tuhalaane külasFoto: Kenno Soo

Muusik Hedvig Hanson annab sotsiaalmeedias teada, et pani müüki enda Viljandimaal asuva talu koos kinnistuga. Sel suvel süütas alkohoolikust naaber Hansoni maja samal ajal, kui too seal lastega sees oli.

"Kes tahaks proovida maaelu võlu ja valu, sel peab olema visiooni, teotahet ja jõudu! See võib ära osta minu maja! Niisama võib ka vaadata ja jagada," kirjutas Hanson sotsiaalmeedias.

74 m² elamispinnaga maja asub looduskaunis kohas Kiriku külas, Viljandimaal. 7570 ruutmeetrise krundi ja seal asuva maja hinnaks on 92 000 eurot.

Juuli alguses süütas Hansoni alkohoolikust naaber tema maja, samal ajal oli naine koos lastega kodus.

"Kuulsin enne uinumist kolme püssilasku ja soovisin oma poegadele head und. Teadsin sel hetkel, et meie alkohoolikust naabrimees mässab püssiga. Vaid kaks tundi hiljem ärkasin selle peale, et minu auto signalisatsioon läks käima... Lisaks oli mul aken lahti. Tänu sellele sain aru, et midagi on juhtunud," rääkis muusik Hedvig Hanson vahetult pärast traagilist ööd Kroonikale

"Hirm on suur. Ma ei taha seal praegu olla. Psühholoogliselt ei saa seal olla. Maja näeb nii trööstitu välja," tõdes naine toona.

Rannap Roostevaba maailm