Heiki Valner armus kõrvuni ära: mu elus on praegu nii äge periood ja mind üleüldse ei huvita, mida keegi arvab!

 (84)
Heiki Valner
Heiki ValnerFoto: Andres Putting

"Elu teeb vahel veidraid keerdkäike ja nii mõnedki ilmselt sügavad nüüd kukalt, et mis see veel küll on? Tegelikult ei juhtunud aga midagi erilist ja 2014 juulis toimunud põgus kohtumine ning sümpaatia on arenenud tasahilju ja salaja millekski palju enamaks," hõiskab loomakaitsja Heiki Valner sotsiaalmeedias.

"Kaua me ilmarahvale veel valetame ja vusserdame?", küsis Valneri sõbranna Katrin ükspäev. Valner üritas mehelikku kavalust appi võttes kõrvale viilida: "Ähh on siis vaja kõigil teada!"
"Ahaa, sa häbened mind?"
"No ei häbene, aga ...... "

Postitusest selgus, et eile õhtul kell 10 läks Valner sellele suhtele punkti panema. "Liiga keeruliseks hakkas see nö "keelatud armastuse lugu" kätte ära minema."

Siis leidis aset aga üks vastik vahejuhtum ning siin otsustasid Heiki ja Katrin asja "ametlikuks" ajada ehk Facebooki üles panna. "Kiitke heaks või mõistke hukka. Tõttöelda pole aga sellel vähimatki tähtsust, sest lihtsalt nii äge periood on praegu mu elus ja üleüldse ei huvita mida keegi arvab," rõkkab Valner.Aitäh vastamast ja head loosiõnne!