Heiki Valner: omasooiharate puhul on jumal teinud väikese näpuvea!

 (155)
Heiki Valner: omasooiharate puhul on jumal teinud väikese näpuvea!
Foto: Andres Putting

Pärast seda, kui Erki Nool erakonnasiseses e-vestlusese privaatsusest hoopis avalikkuse ette tiriti kui Eesti suurim homofoob, on samasooliste abielude teema pandud väga suure kella külge ning TV3 uudistereporter Heiki Valner Erkit hukka ei mõista ja tõmbab heameelega kriitikatuld veidi ka enda peale, kirjutab Kroonika.

“Praegu käib seksuaalvähemuste õiguste eest nii kõva raua tagumine, et seda hakatake juba kujutama normina, mis on õigem kõigest muust ja püüa sa vastu vaielda — kohe oled neetud homofoob! Ka mina arvan, et igasugu omasooiharate puhul on jumal teinud väikese näpuvea, sest kui see nii poleks, siis ma ei diskuteeriks praegu sel teemal, sest oleksime ammu välja surnud,” lajatab ta.

“Mis saab edasi, kui räägime traditsioonilisest peremudelist ja mõtleme lapse tuleviku peale? See ei pruugi psühholoogilises plaanis õige olla, kui lapsed võtavad oma tulevases elus eeskujuks kasvamise käigus nähtud peremudeli ja siis selle “traditsioonilise” kui ebanormaalse unustavad. Lisaks on geipaaride lapsesaamissoovides tunda omajagu egoismi — mina tahan last!” on ta veendunud.