Helen Kõpp: toit ajab mind öökima, ent rasedusega kaasnes mul toiduisu, mida varem ei olnud!

 (7)
Prooviabielu osalised
Helen KõppFoto: TV3, Pressimaterjal

Saatest "Prooviabielu" tuntust kogunud Helen Kõpp, kes detsembris lapseootusest teatas, rääkis Õhtulehe blogis, kuidas kartis, et tema harilik isutus mõjub kahjulikult ka kõhutitale, kes toitainetest seetõttu ilma jääb. Õnneks osutus mure asjatuks, kuna peagi tekkis tal esmakordselt elus söögiisu.

"Mul on terve elu olnud kohutavalt kehv isu," alustas Helen oma mure kurtmist. "Minu jaoks ei olnud probleem olla mitu päeva söömata, sest toit ajab mind öökima. Raseduse alguses oli see minu jaoks meeletult suur mure - põdesin, et mu pisikesel beebil jääb toitainetest puudu, kui mina ei suuda toidu poole öökimata vaadatagi! Raseduse paar esimest kuud võtsin ma jõudsalt mitmeid kilogramme alla, nii et nägin näost välja nagu luukere," kirjeldas naine, kuidas kartis, et tema isutus ka lapsele mõjub. Õnneks võttis olukord pöörde paremuse poole.

„Rasedusega kaasnes mul lihtsalt toiduisu, mida varem ei olnud!“ kirjutas Helen, et kui temalt küsitakse, missugused kummalised isud tal lapseootusega tekkinud, saab ta öelda, et tal tekkis üldse isu kui selline.

Refereeritud kolumni täisteksti leiad Õhtulehest.