Helen Kõpp üksikemadusega seotud illusioonide purunemisest ja hirmsast väsimusest: beebi nutt halvab täielikult mõttetöö!

 (27)
Helen Kõpp üksikemadusega seotud illusioonide purunemisest ja hirmsast väsimusest: beebi nutt halvab täielikult mõttetöö!
Facebook

Oma beebiblogi värskes sissekandes kirjeldab üksikema Helen Kõpp äärmise avameelsusega kõike, mis talle beebi-Carmeni kasvatamise juures raskusi on valmistanud ning probleemide nimistu on üüratu alustades beebi lõpututest kõhuprobleemidest lõpetades pideva nutmisega — Heleni kaunid kujutelmad idüllilisest elust beebiga on purunenud tuhandeks killuks!

Arvukad illusioonid emaduse kohta sisaldasid muuhulgas idüllilisi jalutuskäike mahedal soojal koidikul mere ääres, rahulikke päevi ja öid nunnu beebiga, kes vaid magab, sööb ja kakab, mistõttu poleks temaga üksi hakkama saamine mingi probleem. Reaalsus kujunes aga hoopis teistsuguseks.

"Ma ei saanud aru, miks mul ei võiks olla selline beebi, kes ainult kord päevas kakab!" kirjeldab Helen oma kurvastust. "Paradoksaalne, et beebi nutt halvab täielikult mõttetöö, kuigi samal ajal on kriitiliselt vajalik välja mõelda, kuidas kõige efektiivsemalt beebit aidata," arutleb ta, lisades juurde, et soovitaks mineviku-minale muuhulgas näiteks juua ja süüa, kuna hiljem enam ei saa ning lugeda läbi kõik raamatud, mis pooleli, kuna varsti on keeruline isegi emakeelt mõista.

Artikli täistekst Õhtulehes