Helen Kõpp vastab "Rannamaja" naiste väidetele: soovitan mitte Kalvi-Kalle juttu tõsiselt võtta

 (22)
TV3 sügishooaja avapidu 2017
TV3 sügishooaja avapidu 2017Foto: Taavi Sepp

Sel nädalal jõudis voogedastusplatvormile Go3 uus tõsielusari "Rannamaja: raju reede", mille fookuses oli „Rannamaja“ kaunitari Seidi ja „Prooviabielu“ staari Kalvi-Kalle kohtumine. Nende soojadest suhetest on sosistatud juba kuid. Pommuudisega tuli sarja teises osas lagedale Ada-Marie, kes teadis rääkida, et „Prooviabielu“ Helen olevat Seidile kirjutanud ja süüdistanud teda oma mehe üle löömises.

Helen Kõpp kinnitab, et tema pole kellelegi kunagi midagi sellist kirjutanud. "Esiteks on minu ning Kalvi-Kalle teed ammu lahus ning ma pole teadlik, kellega ta suhtleb. Teiseks pole ma mitte kunagi ühelegi naisele, sealhulgas Seidile kirjutanud midagi sellist, mida nad mainisid saates."

Kõpp kommenteeris teemat ka enda sotisaalmeedias, kuhu postitas pildid, millel selgitab, et kogu mure taga on hoopis Kalvi-Kalle. "Storyde peale teatas mulle Ada, et oli sellist mitte tõele vastavat infot (et mina olevat Seidile kirjutanud Kalvi-Kalle kohta) kuulnud Kalvi-Kallelt. Nagu öeldud, pole see tõde. Siinkohal lugesin teema lõppenuks."

Foto: Kuvatõmmis