Henrik Kalmet ja Kristjan Lüüs eraelus pigem "alfad" ei ole

 (6)
Henrik Kalmet ja Kristjan Lüüs eraelus pigem "alfad" ei ole
Kollaaž: Delfi

Kinoteater on teinud valimisteteemalise tüki, mis vajab justkui "alfalikku" käitumist. Tükis osalevad näitlejad Henrik Kalmet ja Kristjan Lüüs tõdevad, et eraelus nad ennast alfana pigem ei tunne.

"Ringvaatele" antud intervjuus ütlesid Kalmeti ja Lüüsiga koos näitlevad Sander Rebane ja Kaarel Targo, et grupi kõige alfam on ilmselt Lüüs. Näitleja ise nii ei arvanud: "Vale jutt puha."

Henrik Kalmet tõi välja, et võimukonstruktsioonid ei ole selleks, et alfat aidata, vaid pigem just väetimat: "Korteriühistu ei ole selleks, et kuskil 4. korrusel elab mingi sangpommi jõmm ja siis ütleb, et me teeme niimoodi. Ei, kõik memmekesed tulevad kokku ja hääled lähevad ja kõigil on võrdselt- ole sa Beta, Ceta või mis iganes," selgitas näitleja.

Ta tõdes, et sama kehtib ka selles nelikus: "Meie neli betat, mõni beta miinus, tuleme kokku ja meil on kõigil võrdsed võimalused. Ei ole nii, et proteiinibatoonike sealt Pärnu Endlast Sander Rebane tuleb eksju, näitab oma seda väga gorillalikku keha ja meie kõik taganeme.

Rannap Roostevaba maailm