Henry Kõrvitsal on Eesti Muusikaauhindadele karm etteheide: ei saa need asjad seal korda ikka kui ise kohale ei lähe

 (5)
Eesti Muusikaettevõtluse auhinnad
Eesti Muusikaettevõtluse auhinnadFoto: Ilmar Saabas

Henry Kõrvits ehk Genka on otsustanud kõik ausalt südamelt rääkida ja Eesti Muusikaauhindade galat veelgi täiuslikumaks voolida.

Kõrvits jagas sotsiaalmeedias ausalt oma mõtteid ning tõstatas Muusikaauhindade jagamisest olulise küsimuse. "Jagatakse välja erinevate muusikazhanrite parimate albumite auhindasid. Ainult parimat hiphop albumi auhinda ei anta! Miks?"

Loogilist vastust ei tundu asjal tõesti olevat, sest nagu Genkagi selgitab, oleks tegelikult nominante küllalt. "Albumeid on nagu küllalt."

Näib, et asjad ise ei parane ning oma tahtmise saamiseks peab iga üks ikka ise algataja olema. "Ei saa need asjad seal korda ikka kui ise kohale ei lähe! Ok - olete kutsunud, aga ei ole saanud mitu aastat järjest tulla. Minu viga,kuid siiski."

Eile avalikustatud nominatsioonidest selgusid tänavuse hiphop artisti tiitli kandidaadid. Olenemata parima albumi mitte jagamisest on ka aasta artisti tiitel suurepärane saavutus. "Aga palju õnne aasta hiphop artisti nominatsiooni eest Reket, Nublu ja Yasmyn. You great!"

Rannap Roostevaba maailm