Hensugusta murdus omanimelise telesaate jõhkra kriitika all: mind tabas apaatsus, ärevus ja piinlik tunne

 (15)
Loe, kuidas ta sellest üle sai!
Hensugusta
HensugustaFoto: Kalle Veesaar

Aasta eest hakkas juutuuber Henri Karpov juhtima Kanal 2 saadet "Hensugusta show" ning sellele osaks saanud kriitikalaviin tuli talle täiesti ootamatult. Henri räägib Kroonikale antud avameelses intervjuus, et kuna samal ajal lahkusid Kanal 2st rahva lemmikud Teet Margna ja Kristjan Jõekalda, siis panid televaatajad Henrile süüks nende troonilt tõukamist.

“Mäletan, kuidas istusin arvuti taga ja mul jäi süüdistavate kommentaaride ja kirjade peale lihtsalt karp lahti. Kriitikat ei saanud mitte ainult mina, vaid ka mu pereliikmed ja sõbrad. Pühade aeg oli ja ma olin haigeks jäänud — kogu krempel korraga,” räägib Henri. “Esialgu tabas mind apaatsus ja ärevus. Oli tunne, et ei taha midagi teha ega välja minna. Selline piinlik tunne.”

Lastes olukorral settida, sai Henri aru, et toetava jälgijaskonna nimel ei saa ta alustatut pooleli jätta. “Kasutasin sama meetodit, mida ka siis, kui mind koolis suurte hammaste tõttu kiusati — hakkasin iseenda üle nalja tegema,” meenutab Karpov ning kirjeldab, kuidas ta otsis seejärel kõige räigete kommentaaride ja kirjade seast välja kõige hullemad, lisas neile omalt poolt enese kohta solvanguid juurde ja palus need lähedastel kaamera ees ette lugeda. Nii valmis video, mille Henri riputas Youtube’i. “Sellest oli abi. Kuu aega hiljem oli mul võitmatuse tunne — et mind ei suuda kahjustada ükski kriitikanool.”

Seotud lood:

Loe edasi värskest Kroonikast!