Hiljuti suhte lõpetanud Rihanna on leidnud uue armastuse kurikuulsa räppari ASAP Rockyga: kõik on veel väga uus

 (3)
Hiljuti suhte lõpetanud Rihanna on leidnud uue armastuse kurikuulsa räppari ASAP Rockyga: kõik on veel väga uus
Foto: Scanpix

Hiljuti lõpetas lauljanna Rihanna mitu aastat kestnud suhte Hassan Jameel. Nüüd selgub, et staaril oli kohe olemas ka järgmine kallim, kes ta südame võitis.

31-aastase laulja kohta hakkasid jutud levima, kui ta Rootsis kinnipeetud räppari ASAP Rockyga New Yorgis meeldivalt aega veetis, vahendab Mirror.

Staari lähedaste sõprade sõnul sai nende suhtlus uue alguse mõned aastad tagasi, kui Rihanna soovis vana tuttavaga taas suhtlema hakata. Omavaheline kontakt läks aina tihemaks ning viis lõpuks suisa romantiliste tunneteni.

Kuigi paar on juba koos öid hotellis veetnud, siis lauljanna suhte kinnitamisega veel ei kiirusta. "Hassanist on veel väga vähe möödas. Nad naudivad üksteise seltskonda ja üritavad asju rahulikult võtta." tõdevad sõbrad.

ASAP Rocky lendas Euroopa tähetaevasse vahejuhtumiga Rootsis, mistõttu räppar naaberriigis kinnipeeti. Juuli alguses jõudis Rootsi võimuesindajateni video, kus võis näha, kuidas räppar Stockholmis ühele mehele peksa annab. Väidetavalt ahistasid kallaletungi ohvriks langenud mehed räpparit üsna kaua.