Hõissa pulmad! Jennifer Lopez sõuab oma noorema kallimaga abieluranda

 (6)
Sõrmuse hind vähemalt 1 000 000 $, võib-olla enamgi!
Hõissa pulmad! Jennifer Lopez sõuab oma noorema kallimaga abieluranda
Scanpix

Popmuusikalavade ja kinoekraanide jumalanna Jennifer Lopez, kes tänavu tähistab 50.sünnipäeva, plaanib oma 43-aastase kallima Alex Rodriguez'ega suurejoonelisi pulmi. Uudis kihlumisest sai avalikuks pärast seda, kui Jlo postitas Instagrami pildi silmipimestavast kihlasõrmusest.

Erinevad juveelieksperdid ütlevad silmipimestava sõrmuse hinnaks olevat vähemalt miljon dollarit, mõni pakub hinnaks lausa 5 miljonit. Pildil olevat haruldast neljakandilise lõikega briljanti peetakse pealiskaudsel vaatlusel umbes 15-20-karaadiseks. Endine New York Yankees pesapalliklubi staarmängija Rodriquez saab ekspertidelt valiku osas ka kiita, kuna tegu olevat väga trendika ehtega.

Paarike viibib hetkel Bahama saartel puhkusel — samas kohas kihlusid muide ka Justin Bieber ja Hailey Baldwin. Samasuguse kiviga sõrmuste klubisse kuuluvad ka Beyoncé, Amal Clooney, Elizabeth Taylor ja Angelina Jolie, seega Lopez on väga väärikas seltskonnas. Sotsiaalmeedias on armunud paarikest õnnitlenud juba sajad A-kategooria kuulsused, Ellen DeGeneres pakkus end lausa pruutneitsiks.