Hollywoodi selle sügise suurim muutumine? Ekraanil alati brünetina säranud Mila Kunis on nüüd blond!

 (13)
Vaata fotot!
People Mila Kunis
Foto: Chris Pizzello, AP

Näitleja Mila Kunis on teinud ome soengus läbi mõnevõrra drastilise muutumise ning senini ekraanidelt eelkõige brünetina tuntud Kunise kiharad on nüüd lausa blondid.

Kunis jäi paparatso kaamera ette eile, 24. septembril. Fotolt, kus seriaalist "That '70s Show" tuntuks saanud näitleja kannab pesapallimütsi, on näha, et tema kiharad on nüüd heledad. Juuste otsad on aga värvitud sinakasroheliseks, vahendab ajakiri Elle.

Vaata fotot Kunise muutumisest siit!

Ajakiri arutleb võimaluse üle, et muidu ekraanil alati brünetina säranud Kunis on oma välimust muutnud uue rolli jaoks. Nimelt on ta hetkel viibimas filmi "Four Good Days" filmivõtetel, kus tema kaasnätilejaks on legendaarne Glenn Close.

Alles selle nädala alguses nähti Kunist koos oma abikaasa Ashton Kutcheriga pesapallimängul ja siis olid naisel veel tavapärselt tumedad juuksed.

Foto: Scanpix

Kunis andis tänavu suvel ka üle pika aja avalikkusele intervjuu, kus rääkis, et Kunis ja tema abikaasa Ashton Kutcher tegid koos valiku taanduda suurest tähesärast. Pärast tütre Wyatti ja poja Dimitri sündi otsustas Kunis, et temast saab täiskohaga ema.