Hollywoodi suhtesahinad: Angelina juba unustatud? Brad Pitt veetis aega uue kaunitari seltsis

 (3)
Hollywoodi suhtesahinad: Angelina juba unustatud? Brad Pitt veetis aega uue kaunitari seltsis
Fotokollaaž: Scanpix

Paistab, et Brad Pitt on valmis taas naisi jalust niitma ning välismeedia sahinate kohaselt on mehel juba järgmine kaunitar siikul.

Hollywoodi hurmurile olevat silma jäänud Sienna Miller, kes mehe produktsioonifirma Plan B värskeimas linateoses kaasa lööb. Väljaande Page Six andmete kohaselt tekkis kahe näitleja vahel säde ühel filmiga seotud privaatsel õhtusöögil.

Allikate sõnul väisasid Miller ja Pitt filmi "The Lost City of Z" esilinastusele järgnenud õhtusööki, kus näitlejatel jätkus silmi vaid teineteise jaoks ning juttu terveks õhtuks. "Brad oli väga heas tujus, mida pole juba pikka aega juhtunud. Paistis, et ta on lahutusest üle saanud," rääkis üks õhtusöögil viibinutest.

Huvitaval kombel ringlesid Sienna ja Bradi ümber kõlakad juba aastal 2015, kui lineteose võtted toimusid. Miller lükkas toona aga kuulujutud ümber: "Brad Pitt produtseerib filmi, mille võtted just lõppesid, kuid ma ei näinud teda," seletas näitlejatar. "Ta pole võtteplatsil käinud. Ta on filmi produtsent ja ma olen temaga vaid kaks korda kohtunud. See on hullumeelne!"

Rannap Roostevaba maailm