Hüpnotisöör Marissa on hädas: absoluutselt iga lause, mida te kuskilt kuulete, et keegi on Marissa käe all töötanud, on kahjuks lausvale

 (1)
Hüpnotisöör Marissa
Hüpnotisöör MarissaFoto: Pressimaterjal

Hüpnotisöör Marissana tuntud Maris Saar on vihane, kuna väidetav endine õpipoiss Ants Rootslane reklaamib ennast tuntud hüpnotisööri abil.

"Absoluutselt iga lause, mida te kuskilt kuulete, et keegi on Marissa käe all töötanud või õppinud, on kahjuks lausvale," kinnitas tuntud telehüpnotisöör Maris Saar läinud pühapäeval Facebooki kaudu otse Malaisia pealinnast Kuala Lumpurist.

"Pärast kohtumist Maris Saarega tema telesaates, kus külalisena eelmise aasta kevadel osalesin, hakkas meil suhtlus väga klappima," meenutab hüpnoositeenust pakkuv Ants Rootslane. "Kuna olen intuitiivne inimene, siis pakkus Maris mulle koostööd.

"Meid ei sidunud konkreetne tööleping ning ta ei ole mulle andnud ka ühtegi sertifikaati ega koolituse läbimist ja töötamist tõendavat paberit," ütleb Ants nüüd. "Lubati anda tunnistus, aga meie koostöö sai enne kahjuks otsa erinevate arusaamade tõttu töö korraldusest ja ka minu selge soovi tõttu oma võimeid Eestis sügavamalt edasi arendada."

Loe refereeritud artiklit pikemalt värskest Õhtulehest!

Rannap Roostevaba maailm