HUUMORIPOMM: Maailmakuulus koomik Eddie Izzard esineb märtsis Tallinnas!

 (11)
HUUMORIPOMM: Maailmakuulus koomik Eddie Izzard esineb märtsis Tallinnas!
Foto: Pressimaterjalid

Kõik stand-up komöödia fännid, värisege! Comedy Estonia annab teada, et 20. märtsil 2013. aastal esineb Tallinnas Nokia Kontsertimajas Briti kuulsaim stand-up koomik Eddie Izzard oma uue etendusega “Force Majeure”! Vau, vau ja veelkord vau!

Eddie Izzard on Briti üks armastatumaid ja produktiivsemaid koomikuid, kes stand-upi kõrvalt tegeleb nii näitlemise (sh. rollid filmides “Ocean’s Twelve”, “Ocean’s Thirteen” ja “Valkyrie”) kui ka kirjutamisega. Ta on tuntud oma transvestismi, kiirete monoloogide ja peene pantomiimi poolest.

Eddie Izzardi karjäär stand-up komöödias hõlmab muu hulgas kaheksat täispikka etendust ja nende eest saadud lugematuid auhindu. Comedy Estonia eestvedaja Louis Zezeran kommenteerib: “Me oleme super õnnelikud, et Eddie tuleb Eestisse! See, et ta tahab siia tulla on oluline märk sellest, kui entusiastlik on Eesti publik siiamaani olnud. Sellise suhtumise juures võime varsti siia tuua ka Richard Pyror’i ja George Carlin’i!”

Eddie Izzardi etenduse “Force Majeure” piletid tulevad müüki detsembri alguses. Täpsemad juhised ja kuupäevad leiab jälgides www.comedyestonia.ee’d ja Comedy Estonia Facebooki lehte.

Vaid üks väga paljudest stiilinäidetest, milleks Izzard võimeline on: