HUUMORITUNNEL: Eesti parimad koomikud ühendavad jõud, et toetada Katariina Tamme õpinguid Londonis

 (3)
Vaid üks kord!
Katariina Tamm saates "Pühapäev Sepoga"
Katariina Tamm saates "Pühapäev Sepoga"Foto: Andres Putting

25. augustil, kui perseiidide sadu on ammu lõppenud ja lapsevanematele terendavad uue kooliaastaga seotud väljaminekud, leiab aset aasta viimane selge hetk enne sesoonse depressiooni vääramatut pealetungi. Vene Kultuurikeskuses astuvad kell 19 üles Eesti noored ja andekad koomikud, et lennutada "Pühapäev Sepoga" saatest ka televaatajatele tuntud Katariina Tamm Londonisse õppima.

Huumoritunnelil astuvad üles Tõnis Niinemets, Priit Pius ja Kaspar Velberg, Mattias Naan, Jaan PehK, Jan Uuspõld, Meelis Kubo, Kaarel Nõmmik, Jarek Kasar, Piret Krumm ja Henrik Kalmet.

Seotud lood:

Igaühel neist on laval kuni 10 minutit, et anda oma panus Huumoritunnelisse, mille tulud lähevad näitlejanna Katariina Tamme magistriõpingute toetamiseks Londonis, mainekas koolis Royal Academy of Dramatic Arts (RADA).

Huumoritunnel on ühtepidi hea võimalus näha ühe õhtu jooksul laval Eesti naljakamaid inimesi ja teistpidi toetada piletiostuga ühe andeka, tööka, pika ja muidu mõnusa näitlejanna lavateed. Õhtu vältab kuskil poolteist tundi ja on kokku pandud Katariina Tamme sõprade, ekside ja muidu talendi austajate poolt.

Üks Katariina parimaid sõpru Piret Krumm selgitab: "Tavapileti hind on 20 eurot ja spetsiaalne eriti-ägeda-inimese-toetajapilet maksab 50 eurot. Kõik piletitulu läheb Katariina õppemaksu tasumiseks."

Pileti saad Piletilevist.

Rannap Roostevaba maailm