Ideaalne perefoto: Kim K ja Kanye tähistasid lastega 4. juulit

 (1)
US-ENTERTAINMENT-MTV-VMA-ARRIVALS
US-ENTERTAINMENT-MTV-VMA-ARRIVALSFoto: ANGELA WEISS, AFP

Uskuge või mitte, aga miljonärist reality pereema Kim Kardashian valmistas sel aastal kogu 4. juuli peolaua toidu ihuüksi.

1776. aasta 4. juulil võeti vastu Ameerika Ühendriikide Iseseisvusdeklaratsioon ning alates sellest ajast tähistatakse 4. juulil Ameerika Ühendriikides iseseisvuspäeva. Iseseisvusdeklaratsiooniga kuulutati 13 Põhja-Ameerika kolooniat iseseisvaks ning loodi Ameerika Ühendriigid.

Family pic

A post shared by 2 Chainz Aka Tity Boi (@hairweavekiller) on

Loomulikult tähistab niivõrd olulist sündmust ka Kardashianide pere. Sel aastal tähistasid Kim ning Kanye iseseisvuspäeva sõprade seltsis ning peolaua kattis kahe lapse ema Kim ihuüksi.

First to sign PlayAz Circle

A post shared by 2 Chainz Aka Tity Boi (@hairweavekiller) on

36-aastane Kim avaldas oma Snapchati videojäädvustustes, et vajalikud retseptid laua katmiseks sai ta oma laste Jamaicalt pärit lapsehoidjalt. "Riis, oad, makaronid juustuga, erinevad lihatoidud," kõiki neid toite õpetas mind valmistama meie lapsehoidja jutustas Kim. Lisaks avaldas naine, et vaaritas köögis alates hommikust kuni külaliste saabumiseni.

Happy Sunday

A post shared by 2 Chainz Aka Tity Boi (@hairweavekiller) on

Pidu lähikondlaste seltsis peeti Kimi ja Kanye koduhoovis. Külaliste seas oli Kardashianide klanni matriarh Kris Jenner, muusikaärimees L.A
Reid, hip-hop artist 2 Chainz perega ning muidugi Kimi ja Kanye väike pere täiskoosseisus.

KIm Kardashian/Snapchat KIm Kardashian/Snapchat