Ieva kolleeg: kui ta rääkis mulle oma suhtest Toomas Hendrikuga, siis ta imestas, et miks ma ei üllatunud!

 (44)
President Ilves ja Ieva Kupce Riia jõuluturul
President Ilves ja Ieva Kupce Riia jõuluturulFoto: Edijs Pālens, LETA

Kanal2 uuriva ajakirjanduse lipulaev "Radar" tõi teleekraanile Eesti uue esileedi lähimad sõbrad, tehes juttu nii Ievast endast kui tema suhtest Toomas Hendrik Ilvesega. Samuti NATO strateegilise kommunikatsiooni kompetentsikeskuses töötav Elina Lange-Ionatamišvili on veendunud, et Ieva on tööalaselt tõeline tegija, kuid lähtub oma iseloomustustes Ieva eraelust.

“Tal on mitu külge — lõbus ja tõsine. Ta on tõeline austrisõltlane ja meie ühisest reisist alates olen seda ka mina,” naerab Lange-Ionatamišvili. “Mina tutvustasin talle karaoket. Ta on väga häbelik, kuid ma veensin teda osalema ja vaid paar päeva hiljem helistas ta mulle ja teatas, et ostis endale ka koju karaokemasina! Ta on väga lõbus ja naljakas laulja,” kirjeldab Elina.

“Sain nende suhtest teada varasügisel, kui me polnud väga pikka aega näinud ja ta lausa ootas, et ma oleksin hirmus üllatunud ja küsis, et miks ma seda pole. Vastasin talle, et kuna nad tunduvad nii loomuliku paarina, siis see tõesti ei üllata mind. Nad sobivad väga hästi. Mõlemal on selja taga kogemusterikas elu ja nad oskavad õigeid valikuid teha. Lisaks, kui üksteist armastatakse, on see ainuõige ja sünnis asi, mida teha. Ieva on tugev naine, ta on väga pühendunud ja kui mõned inimesed suudavad rohkem kui teised, siis tema on näide sellest, kuidas naine on tugev nii tööalaselt kui pereringis!”