Igor Volke: vangid planeedil Maa on pideva monitoorimise all, aga Eesti võimuladvikus tulnukaid pole

 (42)
Igor Volke
Igor VolkeFoto: Fred-Erik Kerner, Alkeemia

Ufoloog Igor Volke käis Kanal 2 vestlussaates “Õhtu!” Piret Laose ja Jüri Butšakoviga vestlemas ning nentis, et 2019. aasta on olnud tulnukajuhtumite osas väga sündmusterohke — ainuüksi tänavu on leidnud aset kolm värvikat intsidenti ning Volkel on tugev kahtlus, et tulnukad tegelevad endiselt ka inimröövidega.

“Vangid planeedil Maa on pideva monitoorimise all. Aga UFOsid juhivad suurte silmadega bioloogilised küborgid, tulnukad ei ole rohelised,” kirjeldas ta ning kõneles väga veenvalt sellest, kuidas maaväline mõistus on meie hulgas kõndinud juba aastasadu. “Vanglas on oma režiim, eksole!” teatas ta ning lisas, et tegelikult teevad kõikide riikide militaar- ja sõjaväeorganid tulnukatega koostööd.

“Eestis on kõige rohkem UFOsid näha Häädemeestel, Raplas ja Kassaris. Eesti kaart on nagu jõulupuu,” muheles ta humoorikalt ning tõi mitmeid näiteid sellest, kuidas maavälised olendid on oskuslikult võimuladvikutesse infiltreerunud. “Eesti võimuladvikus tulnukaid ei ole, seda tean kindlalt!” kinnitas ta.Aitäh vastamast ja head loosiõnne!
Rannap Roostevaba maailm