Ihaldatud poissmehe süda taas võidetud! Räppar reket ja esireket Anett Kontaveit on teineteist leidnud

 (175)
Ihaldatud poissmehe süda taas võidetud! Räppar reket ja esireket Anett Kontaveit on teineteist leidnud
Kollaaž: Delfi

Viimase aja kuumim uudis on teie ees – väidetavalt on teineteise leidnud kaks oma valdkonna tõsist esitegijat, räppar Tom-Olaf Urb (34), artistinimega reket, ja Eesti esireket Anett Kontaveit (24.

Nii Tom-Olaf kui ka Anett jäävad tabamatuks, kuid Kroonika andmetel on noorte süda põksunud unisoonis juba eelmise aasta septembrist. Viimati nähti neid koos aega veetmas eelmisel nädalavahetusel.

Anett ja Tom-Olaf on tutvumise eest tänu võlgu räppar nublule, kes viskas eelmise aasta alguses Eesti muusikaauhindade gala tänukõnes nalja, et isegi Kontaveit ei tee reketita midagi! Sealt sündis idee, mis võeti mullu juulis Kadrioru tenniseväljakutel pilti – reket kutsus Anetti osalema oma loo "Hetked" videos, mille salvestamisel nad väidetavalt ka tutvusid.

Koos Tom-Olaf ja Anett väidetavalt veel ei ela, kuid räppari autot on nähtud tihti peatumas Eesti tennisetähe kodu ees. WTA (üleilmne elukutseliste nais­tennisistide katusorganisatsioon, mis korraldab ühtse nais­tennisistide edetabeli koostamist) turniirivõitjale Anettile, kes on oma karjääri jooksul teeninud auhinnaraha kokku üle kolme miljoni euro, kuulub eramu Viimsis ja mitu korterit Tallinna kesklinnas.