Iiris Vesik intervjueerib: 8 positiivset juhtumist ja mõtet inspireerivatelt Eesti inimestelt

 (2)
Iiris Vesik intervjueerib: 8 positiivset juhtumist ja mõtet inspireerivatelt Eesti inimestelt
Fotkollaaaž: Delfi

Täna oli Kroonika töövarjuks Iiris Vesik, kes lubas meie skandaalsesse igapäeva tuua just positiivseid uudiseid. Iiris rääkis oma tööpäeva lõpetuseks telefonis juttu kaheksa Eesti tuntud inimesega, kelle taust ja tegevusvaldkonnad on erinevad. Positiivsete uudiste päeva puhul küsisime, mis on kõige ägedaim asi, mis neil viimati juhtus ja sellest tulenev arusaamine.

Marju Länik oli ise parasjagu minemas jalutuskäigule metsa ning soovitas seda ka teistel teha.

Stig Rästa jaoks oli inspireerivaks hetkeks see, kui ta kahe poole kuune laps naeratas talle näkku ja hakkas rääkima.

Karl-Erik Taukari positiivseks kogemuseks oli tagasi koju jõudmine peale pikka puhkust Kagu-Aasias. Tema arusaam oli see, et elame kõige ägedamas riigis!

Uudo Sepp jagas meiega mõtet, et raskused teevad alati tugevamaks.

Liina Ariadne Pedanik ei jõua ära oodata novembri algust kui nad saavad endale koos elukaaslase Martti Hallikuga oma Jack Russeli terjeri ehk võtavad pereliikme, kellega saavad nad olla kolmekesi!

Eeva Talsi jagas enda beebiootuse rõõmu: "Eks ma saan näha, mis ma sellest õpin. Olen hetkel õppinud enda aega maha võtma."

Pearu Paulusel tegi südame soojaks erakordselt värviline ja soe sügis.

Ene Ergma käis enda vanas ülikoolilinnas Moskvas ja kohtus enda vanade sõpradega. Tõdemusena tõi ta selle, et "tõelised sõbrad tekivad nooruses, kui sa veel pagun pole.""

Ilus on lõpetada Ene Ergma mõttega, kes soovitas tähelepanu pöörata väikestele positiivsetele asjadele, mis kokku moodustavad suure terviku. Just nii ongi, tuleb märgata enda ümber väikesi positiivseid asju! Kõik algab sellest, kuidas sa elusse suhtud ja mida sa märkad. Jäägem postiivseteks!Aitäh vastamast ja head loosiõnne!