Ilmar Taska räägib, kuidas 45-aastane poeg Kris reageeris, kui kuulis, et Ilmar saab taas isaks

 (15)
Ilmar Taska räägib, kuidas 45-aastane poeg Kris reageeris, kui kuulis, et Ilmar saab taas isaks
Foto: Kristjan Lepp

Filmi- ja kirjamees Ilmar Taska (65) ja tema multimeediakunstnikust kaasa Hille Karm (51) tähistavad esimest korda ühiselt emadepäeva. Eelmise aasta 1. augustil said nad kaksikute Lea Petra ja Leo Peteri vanemateks. Nad rääkisid LP-le, kuidas nende vanemad lapsed uudise vastu võtsid.

"Kõik vähemalt tegid head nägu! Ma arvan, et tegelikult olid ka rõõmsad. Minu poeg oli küll toetav ja Hille tütar tuli kohe sünnitusmajja," lausus Ilmar. "Kõik võtsid uued konkurendid vastu küllalt sõbralikult ja lahkelt. Poeg Krisil, kes on 45, on ju endal sarnases vanuses lapsed – ehk saavad veel liivakastis kokkugi."

Hille lisas, et tema tütre ja poja esimene reaktsioon oli: "Oi, kui vahva!" Ta lisas, et tütar aitab siiamaani lapsi hoida, neist on palju abi olnud.

Ilmaril on juba ka lapselapsed, Hillel mitte. "Mulle tundub, et noorem generatsioon suhtub lastesaamisse kuidagi kahtlevalt – kas on maailm nende jaoks liiga rahutu või tahavad nad karjääri teha. Eks põhjuseid ole erinevaid. Tahetakse saada ise küpseks ja alles siis lapsevanemaks," arvas Hille.