Ilona Kaldre ennustas Marina Kaljuranna valimissaatust erakordse täpsusega: see viga maksab talle kõrge koha

 (142)
Ilona Kaldre ennustas Marina Kaljuranna valimissaatust erakordse täpsusega: see viga maksab talle kõrge koha
Fotokollaaž / Delfi

Kui veel möödunud nädalal arvas selgeltnägija Ilona Kaldre, et Eesti saab endale järgmisena naispresidendi, siis nüüd ilmneb, et maagianaise esmane ennustus pidas siiski paika. 2015. aasta lõpul sõnas Kaldre, et Kaljurand on teinud liiga palju vigu ning temast presidenti ei saa.

"Nii palju kui ma tänasel päeval tunnetan, tuleb võimule naine," rääkis selgeltnägija 17. septembril TV3 uudistele. "Ja keegi ei tea, kas see on hea või halb. Seda näitab aeg."

Möödunud aasta ennustus läks siiski pigem täppi. "Marina on teinud vea, mis on mõjutanud tema nimetamist kandidaadiks," sõnas Ilona Kaldre ning selle lause ümber valitseb õudutekitav tõeaura – jäi ju Marina napilt kaotajaks Reformierakonna presidendikandidaatide valikul, kui otsustati Siim Kallase esitamise poolt. Seejärel võttis naine mõtlemisaega, loobus välisministri kohast ning seadis end üles valimiskogus erakonnaülese kandidaadina.

"Ta on teinud midagi vastupidiselt vajalikkusele ja see viga maksab talle kõrge koha," rääkis selgeltnägija ning tänaseks, mil Marina Kaljurand jäi 24. septembri presidendivalimiste esimese vooru järel 75 häälega teise vooru ukse taha, võib lugeda ennustuse täitunuks.