Ilusüstide spetsialist Marju Karin ülepingutamisest: heaks näiteks on Donatella Versace huuled, mis näevad välja kohutavad


MARJU KARIN
MARJU KARINFoto: Kristjan Lepp

Marju Karin, kes kodumaal ilusüstide kuninganna tiitlit naiste seas kannab, tunnistab, et saadab kliendi ka vajadusel ukse taha, kui tema soovid liiale lähevad. "Kui lihtsalt märgatakse, et naine on värskem ja justkui puhanud, vaid siis on töö õnnestunud. Kui imestatakse, et mis sa endaga teinud oled, siis on miskit nihu läinud," tõdeb ta.

"Heaks näiteks on maailmakuulus moelooja Donatella Versace huuled, mis näevad välja kohutavad. Iluspetsialist peaks oma tööd nii tegema, et keegi sellest aru ei saaks, siis on see õnnestunud töö," sõnab Õhtulehele Karin, kel looduse poolt antud endale väga kaunid ja lopsakad huuled ja nooruslik välimus.

Foto: Scanpix

Refereeritud artikli täistekst Õhtulehes.

Jaanuaris Kroonikale avameelse pihtimuse andnud naine rääkis toona loo, kuidas tema juurde tuli kaunitar, kes soovis huuli suuremaks süstida: "Mu juurde tuli mu juurde ilusate huultega 21aastane tüdruk. Ütles, et tahab neid suuremaks saada. Ma keeldusin ja ta imestas, et mis mõttes ma ei tee. Ütlesin, et mine peegli ette ja vaata ennast. Sa oled ideaalne! Minu käe alt ei lähe välja mitte ühtegi pardihuult! Mitte ühtegi! Ja kui ma ei näe naise näos kortsu, siis ma ka ei süsti. Jah, lihtne oleks raha noppida, kuid ma ei tee sellist tööd."

Seotud lood:

Karin lisas: "Pardihuuled on minu jaoks sama hull, kui keegi tuleks ja ütleks, et tehke mulle noku otsa ette. Ma olen oma tööd liiga kaua teinud, et jura teha. Inimese näost peab välja paistma üksnes värskus, mitte süstid."

Loe ka: Iluspetsialist Marju Karin: pardihuuled on sama hea kui noku otsmikul!