Ines Karu-Salo oma isast: temaga pole suurt mõtet vaielda, sest tal on alati selge visioon ja arusaam asjast, mida tahab või teha tuleb

 (24)
Ines Karu
Foto: Erakogu, Ines Karu

Homse isadepäeva puhul uuris LP tuntud inimestelt nende isade kohta. Ines Karu-Salo isa on edukas ettevõtja ja ärimees Armin Karu. Naine räägib, et isa on väga nõudlik ja tõeline seltskonnahing, kuid töö kõrvalt jagub tal aega ka perekonnaga tegeleda.

"Mulle on alati tundunud, et tuttavad ja sõbrad väga naudivad isa seltskonda, sest ta on alati rõõmsameelne ja emotsionaalne seltskonnahing. Peale selle, et ta on ettevõtjana väga edukas, on ta hooliv isana, kes soovib oma perele alati paremat ja armastab nendega aega veeta. Ta on nii juhina kui ka isana äärmiselt nõudlik ega rahuldu vähemaga kui n-ö viimase peal tulemus. Ta on tõeliselt oskuslik ülesannete edasi delegeerimises ja inimeste tööle panemises. Temaga pole suurt mõtet vaielda, sest tal on alati väga selge visioon ja arusaam asjast, mida tahab või teha tuleb," rääkis Ines Karu-Salo LP-le oma isast.

Loe refereeritud artiklit pikemalt laupäevalehest LP!Aitäh vastamast ja head loosiõnne!