Inglismaa valmistub: haigla seab üles keelumärke, Kate ja William saavad püsikliendina 10% allahindlust!

 (8)
Prints William, hertsoginna Kate ja väike prints George
Prints William, hertsoginna Kate ja väike prints GeorgeFoto: Cathal Mcnaughton, Reuters

Kate'i ja Williami teise lapse sünnini on jäänud loetud päevad, võib olla ka isegi nädalad, ent Lindo Wing St Mary haigla juba valmistub, seades üles pressikogunemist keelavaid silte ja parkimiskeelde, mis "eriürituse" ajal 15.-30. aprill, ukse lähistel autot peatada keelab. Lisaks selgub, et teist korda ülikallis haiglas sünnitades saab Kate allahindlust 10%.

Lindo Wingi haigla nutmaajava hinnakirja puhul on tegu muidugi suure allahindlusega, samas on aga nende teenustasud prints George'i sünnist aastal 2013 ka tõusnud, kirjutab Daily Mail. Kahetoaline sviit maksab 6570 naela (umbes 9000 eurot) ning sellele lisanduvad konsultatsioonitasud umbes 6000 naela (umbes 8000 euro eest).

See tähendab, et isegi loomuliku sünnituse tasu, eeldusel et mingeid komplikatsioone pole, küündib 17 000 euroni, millele lisanduvad vajaduse tekkel veel eraldi iga seadme kasutustasud.

Kate ise on sõnanud, et laps, kelle sugu siiani kinnitamata ametlikult on, sünnib aprilli keskpaiagas-lõpupoole. See tähendab, et laps võib sündida nii Kate'i ja Williami pulmaaastapäeval, mis on 29. aprillil, aga võib-olla ka kuninganna Elizabethi sünnipäeval, mis 21. aprillil.