Ingrid Peek paljastab naiseks olemise müsteeriumi: naine on stiihia!

 (12)
Ingrid Peek
Ingrid PeekFoto: Riina Varol

Sel laupäeval alates kella 13st toimub kinos Sõprus Raadio 2 populaarse saate “Hallo, Kosmos!” viies sünnipäev sõnas ja muusikas. Saatesarja autor Ingrid Peek tõdes Vikerraadio saates “Stuudios on Sten Teppan”, et sünnipäeva puhul hakatakse lahkama intrigeerivat teemat — naised.

Naiste väe päeval esinevad müstiline muusik Kerli Kõiv, muusikateadlane Saale Kareda, psühhoterapeut Katrin Saali Saul, Leesoja nõid Thule Lee ning muusikud Mari Kalkun, Krista Citra Joonas ja Rändaja. "Nendega tahan uurida seda, mis on naiseks olemise müsteerium. Naistel on nii palju erinevaid tahke, olekuid, naine on stiihia. Meie elu on aga hästi maskuliinne," rääkis Peek.

Teine nurk, mida Ingrid tahaks kindlasti käsitleda, on naine, ühiskond ja maailm. "Mul on võimalus rääkida asjadest, mis äkki inspireerivad ja kutsuvad esile mikromuutusi inimeste mõtetes ja teadmises," lausus Peek.

Seotud lood:

"Selleks, et koguda maa väge, oleks naistel kasulik tulla seelikutes ja kleitides," soovitab Leesoja nõid Thule Lee, kes sünnipäeva teises osas kõneleb teemal "Naise vägi - pöörane ja nõiduslik".

Vestlusringid võetakse salve ning need jõuavad eetrisse sel suvel. 

Uuri laupäevase "Hallo, Kosmos!" sünnipäeva ajakava.