INSTA STATISTIKA: milline tuntud Eesti näitsik postitab Instagrami kõige rohkem selfisid?

 (5)
INSTA STATISTIKA: milline tuntud Eesti näitsik postitab Instagrami kõige rohkem selfisid?
Foto: Delfi / Instagram

See on juba ammu teada fakt, et Kim Kardashian on maailmas valitsev selfide kuninganna — kaunitar on neist kokku pannud ju isegi terve raamatu. Aga milline tuntud Eesti näitsik võiks enda selfide raamatuga lagedale tulla? Võtsime luubi alla viie tuntud Eesti naise Instagrami kontod ja vaatasime, kelle postitustes esineb enim selfisid. Reeglid on lihtsad: võtsime arvesse ainult päris selfid, kuid lugesid ka selfid koos teiste inimestega ning arvutasime välja, mitu protsenti moodustavad selfid selle inimese Instagrami postitustest.

5. Liis Lemsalu
Lauljatar liitus Instagramiga 2012. aasta veebruaris ning on 404 postitusega kogunud rohkem kui 14 500 jälgijat. Kuigi Liis postitab üpris palju pilte endast, on selfid neist vaid 23%.4. Tanja
Alates 2013. aasta oktroobrist kuni tänase päevani on ligikaudu 11 100 jälgijaga Tanja jõudnud Instagramme klõpsutada tervelt 560 tükki, millest 25% moodustavad selfid. Kui arvesse võtta ka teiste poolt tehtud pilte Tanjast, siis oleks naine edetabelist kindlasti kõrgemal kohal.

A photo posted by ✨TANJA (@tanjamihhailova) on3. Kristel Aaslaid
Padjaklubi staar tegutseb Instagramis juba 2012. aasta aprillist. Kogunenud on üle 19 900 jälgija ja postitusi on tehtud 427, millest 28% moodustavad selfid. Kuid siin kohal peab ära märkima, et suur osa naise selfidest on lõbusad kaadrid endast ja sõpradest.

2. Grete Klein
Kristelile järgneb edetablis veel üks padjaklubiline ehk Grete Klein, kes on Instagrami kasutanud 2013. aasta veebrarist saati. Üle 33 100 jälgi poolest on piiga üks Eesti populaarsemaid staare Instagramis. Kleinil on üles laetud pilte 416, millest 34% on selfid. Kui ka Grete puhul oleks arvestatud teiste poolt klõpsitud kaadreid, siis oleks tulnud ilmselt Tanjaga tihe rebimine.

Selhvi

A photo posted by Grete Klein (@greteklein) on1. Elina Born
2013. aasta märtsis alguse saanud Instagrami tee on viinud Elina Borni selfikuninganna tiitlini. Rohkem kui 26 600 jälgijaga lauljataril on küll postitusi kõigest 261, aga neist tervelt 36% on selfid.

A photo posted by ELINA BORN (@elinaborn) onVAATA KA: Venemaal anti välja selfide tegemiseks juhend: loe, kuidas on kõige ohutum!

Rannap Roostevaba maailm