Internetis levib õõvatekitav järelehüüe: maailm on sinuta parem paik, me ei jää sind igatsema, ema

 (52)
Internetis levib õõvatekitav järelehüüe: maailm on sinuta parem paik, me ei jää sind igatsema, ema
Kuvatõmmis, Twitter

Minnesota osariigi elaniku surma puhul kohalikus ajalehes avaldatud järelhüüdest on saanud kahjuks internetisensatsioon. Teade šokeerib avalikkust oma erakordselt julma aususega.

Ajalehes, mille nimi on Redwood Falls Gazette avaldatud järelehüüe algab tegelikult küllaltki harjumuspäraselt. "Kathleen Dehmlow (Schunk) sündis Joseph ja Gertrude Schunki perre 1938. aasta märtsis Wabassos. Ta abiellus 1957. aastal Wabassos St. Anne'i kirikus Dennis Dehmlow'ga ning neile sündis kaks last, Gina ja Jay," seisab teates.

Ent siis teeb järelhüüe täieliku kannapöörde ja jahmatab õudusttekitavate lausetega. "1962. aastal jäi ta lapseootele oma abikaasa vennast Lyle Dehmlow'st ning ta kolis Californiasse. Ta jättis maha oma lapsed Gina ja Jay, kelle kasvatasid Clemensis üles tema vanemad härra ja proua Schunk," jätkub teade. Järelhüüde lõpus annavad naise järeltulijad teada, et Kathleeni surm ei kurvasta neid karvavõrdki.

Seotud lood:

"Ta suri 2018. aasta 31. mail Springfieldis ja nüüd astub ta taevase kohtumõistja ette. Gina ja Jay teda igatsema ei jää ning nende meelest on maailm ilma temata parem paik."

Rannap Roostevaba maailm