Ivo Linna sai Venemaalt üllatava kirja: teiega ma tahan saada last!

 (117)
Ivo Linna
Ivo LinnaFoto: Robin Roots, Õhtuleht

Armastatud laulja Ivo Linna rääkis saates "Hommik Anuga", kuidas kunagi sai ta ühelt Venemaalt pärit fännitarilt kentsaka kirja, kus naisterahvas oli otsustanud, et tema tahab eestlasega järeltulijat saada.

Koos Koit Toome, Stig Rästa, Jan Uuspõllu ja paljude teiste meesartistidega naistepäeva tuurile suunduv Linna tunnistas, et ta on kade, kui ta kuuleb, kuidas tema noorematel kolleegidel on erinevaid vahvaid fännitare. Kuid siiski on 70-aastasel staaril ka oma karjääri jooksul tulnud ette huvitavaid vahejuhtumeid.

"No olnud igasuguseid asju muidugi. Vanasti, kui saadeti kirju, ja meil oli ju mõnikord rõõm esineda Kesktelevisioonis 70ndatel. Ma ei ole kunagi Vladivostokis käinud, sinna ma ei jõudnud, aga tuli Eesti Filharmooniasse kiri," meenutab ta.

Ivo kirjeldas, kuidas kirja oli saatnud üks Vladivostokist pärit kaunitar, kes oli juurde lisanud ka oma pildi. "Seal oli selgesõnaline, ma ei nimetaks seda ähvarduseks, aga plaan oli tal välja mõeldud. Ütles, et nägin teid Kesktelevisioonist ja olen otsustanud: teiega tahan saada last!"

"No õnneks see plaan ei läinud täide," naerab Linna nüüd.