Jaak Johanson võitleb leukeemiaga: juuksed langevad padja peale, aga nutta pole siin midagi!

 (22)
Jaak Johanson
Jaak Johanson Foto: Henri-Kristian Kirsip

Muusik Jaak Johanson postitas sotsiaalmeediasse kurva uudise, milles paljastas, et on haigestunud vähktõppe — Johanson avastas, et põeb ägedat leukeemiat.

"Sel hingedeajal kutsus mind tantsule vastupandamatu äge leukeemia," kirjeldab ta olukorda poeetiliselt ning loetleb arste, keda soovib kurjale tõvele jälile saamise eest tänada. "Tants kestab veel, ilmselt üsna pikalt, nii et ealiste iseärasuste numbriliste väljenduste pidupinge ärajäämine olgu minupoolne panus rahulise ooteaja, 3. advendi ja päris jõulude tõsiellu. Kevad-suvel on ka vast põhjust tähistada midagi hoogsamat ning teha mürtsugi," jääb Johanson positiivseks ning paneb oma fännidele lõpetuseks südamele, et nutta pole siin midagi.

Õhtulehele antud kommentaaris nentis Johanson, et tänu verevähile sai ta alibi oma 60. sünnipäeva mitte tähistada. "Loodetavasti on see väga efektiivselt ravitav, kuna kiire taibuga perearst sai aru, et midagi on väga imelikku. Õnneks sain kiirelt selle saba peale," sõnas ta ning nentis, et nüüd tuleb paar kuud haiglas väga intensiivset ravi saada. "Keemiaravi juba kolm päeva käib ja kohe langevad juuksed padja peale. Aga tuju on hea."