Jaanus Mutli eelistas suvel massiüritustele jalgpalli ja Kultuurikatelt

 (1)
Mutli: suuri kultuuripealinna aastaks mõeldud asju valmis ei saadud .
Foto: Ilmar Saabas

Kultuurikatla juhatuse liige Jaanus Mutli veetis oma suve rabades parasjagu niipalju tööd, et jäi aega üle ka kultuurisündmusi ning spordivõistlusi nautida. Ühte asja Mutli aga vältis — selleks olid massiüritused!

Publiku toimetuse palve peale järjestada mööda saanud suve tipphetked, valis mees loomulikult enda hingeasja — Kultuurikatla Aia kogu selle suvise programmiga, kuid järgmisele kohale platseerus juba täiesti teisest puust sündmus — U19 Euroopa meistrivõistluste finaalturniir jalgpallis, kuna teatavasti on endine poliitik ning praegune kultuuri edendaja muuhulgas ka jalgpallikohtunik.

“Väga meeldejääv elamus oli ka ”Gilgameš” Kultuurikatlas ja väga meeldis ka suveetendus “Mesallianss” Ohtu mõisas, Birgitta Festival ning Teletorni Jazz,” loetleb ta. “Unustada ei saa ka Eesti võiduga lõppenud Eesti-Poola sõprusmäng jalgpallis. Sport on mulle hingelähedane, seetõttu pakkus see võit vägeva emotsiooni,” meenutab ta arvates tagasihoidlikult, et ju tema edetabel on selle võrra “lahjem”, et sellest puuduvad suve suursündmusteks kujunenud massiüritused.

Rannap Roostevaba maailm