Jaanus Saago lõi staarisaates osalevale pruudile fännikülje!

 (8)
Jaanus Saago lõi staarisaates osalevale pruudile fännikülje!
Foto: Tanel Meos

"Arvasin, et see on hea koht, kus Triinu fännid saavad koguneda ja omavahel muljetada. Facebook on mõnus paik, kus reklaami teha," räägib saates "Eesti otsib supersaari" läinud hooajal osalenud Jaanus Saago Publikule. Praegu võistleb samas saates tema pruut Triin Niitoja.

"Eelmine aasta oli ka mul selline lahe lehekülg Orkutis, kus inimesed said oma arvamust avaldada ja juubeldusi edasi anda," räägib Jaanus Saago.

Mida Triin fänniküljest arvas? "Eks ma alguses salaja nokitsesin, Triin ei teadnud asjast midagi. Tahtsin, et see oleks talle ka väike üllatus, eks ta nats torises, aga pärast sai aru, et see on tore koht, kus salaja lugemas käia ja tujumeetrit tõsta, kui viimane peaks alla suurepärase olema."

Jaanus ütleb, et eilses staarisaates oli Triin tema meelest vaimustav: "Külmavärinad käisid üle kere! Ta on siiani väga hästi hakkama saanud ja läheb aina paremaks. Mulle meeldib, et ta talitab kõigis oma valikutes sisetunde järgi, samas võtab ka arvesse ka teiste arvamusi. Näiteks kuulab ta kohtunikke. Hindan just seda, et ta ise tahab väga seal saates olla!"

Kui tahad Facebookis Triin Niitoja fännilehega liituda, saad seda teha SIIT.