Jaanus Saks Suure Papa lavakaklusest: see näitab, et me oleme kõik tavalised inimesed, kaasa arvatud artistid!

 (5)
Jaanus Saks Suure Papa lavakaklusest: see näitab, et me oleme kõik tavalised inimesed, kaasa arvatud artistid!
Foto: Marko Mäestjärv, Kanal2

Põhja-Tallinna solisti Jaanus Saksani on küll meedia vahendusel jõudnud info intsidendist, kus Suur Papa oma Tartu kontserdil riidu kiskunud kontserdikülastajat kõigi kuulajate ees rusikate abil karistama hakkas, kuid Saks väldib poolte valimast, kuna ta oleks enda sõnul pidanud selleks ise kohal olema, et tegelikku olukorda pealt näha. Küll aga nendib Saks Publikule antud intervjuus, et välismaa räpiskeenes pole säärased rüselused mingi eriline haruldus.

"Eks kõigil tekib elus hetki, kus korraks kaob kontroll. Mu meelest näitab see seda, et me oleme kõik tavalised inimesed, kaasa arvatud artistid. Nii palju, kui on inimesi, on arvamusi. Aga nagu öeldakse "shit happens" ja elu läheb edasi ja mõttetu on ühe intsidendi pärast artisti hukka mõista. Keegi pole täiuslik," leiab Saks.

Kuigi Põhja-Tallinna kontsertidel pole räppari sõnul kunagi midagi nii radikaalset juhtunud, siis vahel tuleb ikka ette, et inimesed kaotavad mõistuse alkoholiklaasi. "Kui kellelgi on midagi "vaimukat" või "põhjapanevat" lugude vahele hõigata, siis eks seda ikka tehakse, aga üldjuhul saab see lollus läbi mikrofoni nende enda vastu pööratud või siis ei lase me lihtsalt ennast häirida. Üks loll eksib alati tuhande sekka ära ja vaibi see ei tapa," kirjeldab Jaanus ja lisab, et üldjuhul teevad väljanaermise töö ära ka teised kontserdikülastajad. "Mind see teema eriti käima ei ajanud," nendib ta lõpetuseks.

LOE KA: VIDEO: Riivas Eesti esiräppari tundeid: Suur Papa virutas kontserdil sõnakale fännile!