Jälgi presidendi vastuvõtule saabujaid koos Marilyn Jurmani ja Helene Vetikuga!

 (6)
Presidendipaar saabumas 2013. aasta vastuvõtule
Presidendipaar saabumas 2013. aasta vastuvõtuleFoto: Ilmar Saabas

Publik ja Delfi TV pakuvad vabariigi aastapäeva presidendi vastuvõtul kogu õhtu moeekspertide kommentaare nii vastuvõtule saabujate kui ka kätlemistseremoonia otseülekannetes ja presidendiballi blogis, samuti stiilseid kleidi- ja seltskonnagaleriisid, videosid, intervjuusid.

Kui Delfi TV teeb esmaspäeval kell 17 otseülekande presidendi vastuvõtule Pärnu kontserdimajja saabujatest, kommenteerivad seda otse-eetris disainer ja moeblogija Helene Vetik ning näitleja ja laulja Marilyn Jurman.

Samal ajal alustab Publikus otseülekandega koos ka presidendiballi blogi, kus kaunemaid kleite aitavad ekspertidena välja valida ja kommenteerida Cosmopolitani moetoimetaja Kristiina Virt ning Delfi Naisteka toimetaja, Eesti ühe loetuma moe- ja ilublogi pidaja Anna Elisabeth Vaher.

Pärast presidendi kõnet kell 18.20 alustab Delfi TV-s Ave Tampere juhitav otsestuudio, kus külalisteks Tiit Made, Jüri Aarma, Eerik-Niiles Kross, Ingrid Veidenberg ja kui alustatakse aruteludega Eesti sünnipäeva ja käekäigu üle, siis alates kella 19-st jälgitakse otsepildis president Ilvese ja Evelin Ilvese kätlemistseremooniat Pärnust. Intervjuudega kohapealt jõuavad vastuvõtu külalised Delfi TV otsepilti ka Anne Sääse ja Madis Vaikmaa mikrofonide ees.

Seotud lood:

Vaata kõiki Delfi TV plaane vabariigi aastapäeval: