Jalmar Vabarna: beebi veetis Sweet Spoti ja Viljandi folgi kontsertide ajal emast eemal maksimaalselt kaks tundi

 (8)
Trad.Attack! Viljandi folgil
Trad.Attack! Viljandi folgilFoto: Kenno Soo

Eelmisel nädalal sündis Jalmar ja Sandra Vabarna perre poeg ning vaid mõned päevad hiljem esinesid nad juba Sweet Spot ja Viljandi pärimusmuusika festivalil. Paljudes tekitas värske ema lavale astumine suurt imestust, kuid Jalmar rahustab sotsiaalmeedia vahendusel inimesed maha:

"Kuna huvi meie käekäigu ja otsuste vastu on ootamatult suur (uuritakse nii meilt kui meie lähedastelt) ja see väsitab hetkel palju rohkem, kui ükski kontserdi andmine, siis siit meie poolt väike selgitus ja palve.

Kõik meie valikud ja otsused olid ja on teadlikud, põhjalikult kaalutletud ja beebi ning ema heaolust lähtuvad. Beebi veetis viimati antud kontsertide ajal emast eemal maksimaalselt kaks tundi ja sellel ajal ta magas vaid mõne minuti kaugusel esinemispaigast kindla järelevalve all. Meiega on tõesti kõik väga hästi ja hetkel naudime puhkust.

Palun ärge muretsege meie pärast ja ärge vaevake oma päid küsimustega.

Nautige parem mõnusat suve oma kõige kallimatega. Küll me omale sobival ajal ka oma kogemusi avalikkusega jagame. Andke meile ja meie lähedastele aega nautida uut ja imelist olukorda!"