James Blunt õnnistas Toomas Vara musiga


James Blunt õnnistas Toomas Vara musiga

Lisaks lava taha kutsutud blondiinidele sai südametemurdja James Blunti (35) sarmi tunda ka TV3 boss Toomas Vara (40). Telejuht lahkus kontserdilt õhetades, sest sai Jamesilt põsemusi!


Lisaks lava taha kutsutud blondiinidele sai südametemurdja James Blunti (35) sarmi tunda ka TV3 boss Toomas Vara (40). Telejuht lahkus kontserdilt õhetades, sest sai
Jamesilt põsemusi!
Kontserdi teises pooles rabas James Blunt publikut ning sööstis rahva sekka fänne tervitama.
«Järsku nägin, et Blunt haarab Toomas Vara pea käte vahele ning suudleb teda põsele!» räägib üks kadekops, mõistagi suudlusest ilma jäänud kõrvalseisja. «Vara värvus hetkega kui vähk punaseks, terve nägu, isegi kõrvad lõid sekundiga õhetama!»
Mine võta kinni, mis Jamesile pähe lõi! Blunt on Briti armee kapten, juba tema isa oli armees kopteripiloot, mistõttu võis laulja Vara laitmatust rühist, pöetud peast ning stoilisest rahust arvata, et tegemist on samuti mehega sõjatandrilt. Blunt on NATO
rahutagamisjõudude koosseisus tuld saanud näiteks Kosovos.
Toomas Vara näitlejannast elukaaslane Kadri Adamson (32) pahvatab küsimuse peale, mida tema sellest õige arvab, naerma: «Hehee, no mina kontserdil polnud, olin lastega kodus, küll aga sain sedasama põske Toomase koju jõudes isegi suudelda!»
Toomas jäi tabamatuks, Jamesil jälle oli eile sünnipäev...