James McCartney: ma vihkasin oma kasuema, isaga ei rääkinud aastaid ning laskusin narkootikumide musta maailma

 (20)
James McCartney
James McCartneyScanpix

The Bealtes'i laulja Paul McCartney poeg James McCartney: "Ma ei saanud läbi Heather Mills'iga ning tänu sellele ma vaevu rääkisin oma isaga - raske on kellelgi minu ema asendada, kuid Nancy on suurepärane." James'il on võtnud 35 aastat aega, et oma isa varjust välja hüpata. Kui James oli 20ndates eluaastates vihkas ta oma kasuema, ei rääkinud oma isaga ning laskus narkootikumide ja alkoholi musta maailma.

Kui James hakkas tarbima A-klassi narkootikume nagu hirmuäratav hobuse rahusti ketamiin, ütlesid temast lahti ta mõlemad õed. Nüüdseks on see minevik ning Paul McCartney ja James'i endine kasuema Heather Mills on lahutatud ning muusik on ära leppinud oma isa ja perekonnaga. Lõpuks on ta leidnud enesekindlust esitamaks laule, mida ta on kirjutanud 17. eluaastat saadik, vahendab Mirror.co.uk.

"Ma olin 20-aastane, kui mu ema suri meie Arisonases asuvas rantšos rinnavähki. Peale seda ma langesin depressiooni, hakkasin kuulama Nirvanat ja Marilyn Mansonit ning läksin reisima," räägib James, kelle maailm kukkus kokku 1998. aastal. "Pärast seda ma läksin reisima, pruukisin alkoholi ning tegin narkootikume," räägib ta.

James'i probleemid süvenesid 1999. aastal, kui tema isa Paul kohtus kunagise modelli Heather Millsiga. Suhtele järgnes abielu, mille tagajärjel James ja Paul ei rääkinud üksteisega aastaid. "Mul ei ole enam Heatheriga probleeme, ma suhtun temasse austusega. Ta on ikkagi minu õe Beatrice'i ema. Mul oli lihtsalt rohkem aega vaja, et oma ema leinata," lisab James.

Seotud lood:

"Ma tean et see kõlab klišeena, kuid oma depressiooni ajal ma käisin palju metsas jalutamas. Üks päev ma nägin seal valgust, mis andis mulle mõista, et midagi peab muutuma," räägib James, kes on nüüdseks mitmeid kuid kaine olnud ning näeb vaeva oma sooloalbumi kallal. Mis kõige tähtsam, ta on uued sillad ehitanud oma isa ja õdede: Mary ja Stellaga.

"Nancy on suurepärane. Ta on armastav naine ja minu isa on temaga väga õnnelik. Ta on ehtne ja südamlik. Ma tunnen, et ta on minu uus ema. Tõesti, me kõik jumaldame teda," räägib James oma isa uuest abikaasast Nancyst, kellega Paul McCartney abiellus 2011. aastal.

James tuuritab hetkel mööda Ameerikat, mis lõppeb 4. juulil kontserdiga Londonis.