Janne Saar fotoskandaalist, kus Nexuse tüdrukud Kroonika kaanel ennast poolalasti kiskuma pidid: isa üritas takistada ajakirja ilmumist

 (44)
Suvekontsert 2006 64
Suvekontsert 2006 64

Juba reedel on Märjamaal oma 15. juubeli puhul taas laval legendaarne tüdrukutetrio Nexus. Janne Saarest, Merlyn Uuskülast ja Helen Randmetsast koosnev bänd meenutas põnevat seika aastate tagant, kui nad alaealistena pidid ennast Kroonika kaane jaoks poolpaljaks kiskuma.

Nexuse loomisel olid Janne ja Helen alles alaealised ning Helen meenutas, et bändi lühikese ajaloo üks skandaalsemaid hetki oli, kui nad kolmekesi Kroonika esikaanel poolalasti poseerisid. "Meil olid ülakehad kätega kaetud, me olime seljaga, teksad olid jalas," kirjeldas Helen ja lisas, et oli siis 17-aastane, Janne kõigest 16.

Janne kinnitas, et temal oli kodus selle pildi tõttu suur probleem. "Minu isa helistas Kroonikasse ja üritas takistada ajakirja ilmumist. Isale öeldi, et ajakiri on trükis, liiga hilja on, midagi pole enam teha," naeris Janne, kes oli isale enne Kroonika ilmumist pilte näidanud.

Helen meenutas, et fotostuudiosse minnes olid neil küll pluusid seljas, kui fotograaf pakkus välja, et äkki võtta rinnahoidjate väele.

Milline sai veel alaealiste neiude skandaalne kaanepilt Kroonikas, näed SIIT!

Loe refereeritud artiklit pikemalt Menust!Aitäh vastamast ja head loosiõnne!