Jennifer Aniston meenutab kunagist lahutust Brad Pittist: see murdis minu, ma leinasin ja karjusin...

 (2)
Jennifer Aniston meenutab kunagist lahutust Brad Pittist: see murdis minu, ma leinasin ja karjusin...
Scanpix

Sajandi alguses oli kuumim armukolmnurk näitlejad Jennifer Aniston ja Brad Pitt, kelle abielule tuli väidetavalt vahele Angelina Jolie. Lõpuks otsustasid Pitt ja Aniston lahutada ning vaid loetud nädalatega oli mees juba Jolie'ga suhtes.

Juba 2006. aastal, kohe pärast lahkuminekut, tunnustas Aniston, et ta on täiesti murtud naine. Jennifer, kes toona oli 36-aastane, kasutas ära oma Malibu rannamaja, kus ta ennast peitis ning selle rõdul karjumas käis.

"Mul on hea tagaaed, saad minna mereäärde ja lihtsalt karjuda," ütles aastate eest Jennifer. "Kuid sa ei taha liiga kõvasti karjuda, sest inimesed muidu arvavad, et sa oled täiesti hull."

Vana intervjuu tõi taas rahvale lugemiseks ajaleht Mirror, kus on viimasel ajal spekuleeritud, et Pitt ja Aniston on taas suhteid soojendamas.

Ta selgitas, et ta leinas abielu mitmel tasandil. "See on kurb, kui midagi lõppeb. Mingil viisil see murrab su, kuid see toob sinuni uued tunded."

Toona ringlesid ka kuulujutud, et Angelina oli rase juba kaks kuud enne lahutuse jõustumist. Jennfier, kes oli aastaid üritanud Bradiga peret luua, tunnistas, et ta nuttis sellest kuuldes.