Jennifer Aniston pääses napilt lennukatastroofist: kuulsime kõva plahvatust!

 (7)
Jennifer Aniston pääses napilt lennukatastroofist: kuulsime kõva plahvatust!
Scanpix

"Sõprade" staar Jennifer Aniston oli mõni aeg tagasi suundumas reisile oma sõbrannadega, et tähistada näitlejatari 50. sünnipäeva. Kuid eralennuk tegi õhku tõustes kõva paugu ning kaks tundi kestnud reisi järel pidid nad tegema hädamaandumise.

"Õhku tõustes, lennurajal, me kuulsime kõva plahvatust," kirjeldas hiljutises intervjuus Aniston, kes lisas, et ta on alati kartnud lendamist. Temaga oli reisimas mitmed teised staarid, nende hulgas ka Courtney Cox.

"See oli nii kõva pauk, nagu massiivselt suur auto oleks sõitnud üle Suure kanjoni. See oli tõesti nii kõva," lisas ta. Kahe tunni pärast tuli seltskonna juurde stjuardess, kes teatas, et lennuk peab minema tagasi Los Angelesse, sest lennurajalt leiti materjali, mis vihjab sellele, et midagi on lennuki küljest ära tulnud ning arvati, et tegemist on lõhkenud rehviga.

"Kõik hakkasid oma abikaasadele ja lastele sõnumineerima," kirjeldas Aniston pardal tekkinud paanikat. Lennuk pidi enne ühe rehviga maandumist tegema ka mitmeid ringe ümber lennujaama, et põletada võimalikult palju kütust. Maandumine läks edukalt ning naised said teise lennukiga lõpuks ka Mehhikosse.