Jennifer Anistoni endine abikaasa Justin Theroux on naabritega koledas sõjas: mul on salvestus, kus ta oma naist ähvardab


Jennifer Anistoni endine abikaasa Justin Theroux on naabritega koledas sõjas: mul on salvestus, kus ta oma naist ähvardab
Foto: Scanpix

Jennifer Anistoni endine abikaasa Justin Theroux on juba kolm aastat oma New Yorgi naabritega eriti inetus sõjas. Nüüd on tüli jõudnud ka politsei ja kohtuni.

Hiljuti kutsus Theroux oma naabritele politsei, sest sattus väidetavalt peale olukorrale, kus mees oma naist füüsiliselt ähvardas. Näitleja sõnul on tal juhtunust ka salvestus olemas, vahendab Celebrity Insider.

Nüüd on ta sama salvestusega ka kohtusse pöördunud, kus naabrimehele Norman Resnicowle vastavat karistust nõuab. Therouxi sõnul rikub just selline ähvardamine juba lähenemiskeeldu, mille näitleja kehtestada on lasknud.

Staari sõnul ei tohi Resnicow just selle keelu tõttu kiusata ähvardada ega rünnata ka mitte ühtegi teist sama maja elanikku. Sinna kuulub ka Resnicow enda naine.

Dokumentides toob Theroux välja, et naabrimehe käitumine oma naisega on halvenenud veelgi peale isolatsiooni kehtestamist. Kord polevat naaber oma naist koju lubanud, sest kaasal polnud maski peas. Samuti on ta väidetavalt korduvalt naise peale karjunud, sest kardab koroonat.

Isolatsiooni ajal on Theroux naabrile juba kolm korda politsei kutsunud.