Jessica Simpson avalikustab lapsepõlve karmi läbielamise: ma ei tahtnud rääkida, et mitte vanematele haiget teha

 (2)
Jessica Simpson avalikustab lapsepõlve karmi läbielamise: ma ei tahtnud rääkida, et mitte vanematele haiget teha
Foto: Scanpix

Jessica Simpson on hakanud julgelt rääkima oma läbielatud kogemustest ja haigustest, millega on pidanud kordi võitlema. Hiljuti paljastas Simpson ka seiga oma lapsepõlvest, millest isegi oma vanematele ei julgenud rääkida.

36-aastane laulja avalikustab, et oli vaid kuue-aastane, kui lähedane peretuttav, noor naisterahvas, teda seksuaalselt kuritarvitas, vahendab Mirror. "Toona ma väga ei mõistnud, mis toimub, teadsin vaid, et midagi on valesti. Teadsin, et see, mida minuga tehakse, on vale."

Juhtunust ei rääkinud noor laps oma vanematele enne kui alles 12-aastaselt. Nimelt on Simpson kasvanud kristlasest jutlustaja peres, kus ei peetud heaks tavaks süütuse enne abielu kaotamist. "Ma olin jutlustaja tütar, mulle oli õpetatud, et ma pean kuni abieluni süütu olema. Seetõttu ei tahtnud ma kunagi toimunust rääkida, sest ei tahtnud kellelegi haiget teha."

Kui vanemad toimunust kuulsid, ei teinud nad esmalt kuidagi välja ja isegi ei rääkinud lapse ülestunnistusest. Ainus, mida Simpson märkas, oli, et selle naisterahvaga enam ei suheldud. "See on raske asi, mida oma lapselt kuulda. Nad andsid endast parima."

Rannap Roostevaba maailm