Jessica Simpson võitlusest alkoholi ja narkootikumidega: see kõik algas juba 6-aastaselt, kui mind kasutati seksuaalselt ära!

 (6)
Jessica Simpson võitlusest alkoholi ja narkootikumidega: see kõik algas juba 6-aastaselt, kui mind kasutati seksuaalselt ära!
Scanpix

Lauljatar ja tõsielustaar Jessica Simpson avaliksutab oma värskes elulooraamatus, et ta hakkas 2017. aasta sügisel karsklaseks, sest alkohol ja muud mõjuained olid muutnud liiga suureks osaks tema elust. Staar meenutab, et tema piinad said alguse juba kuueaastaselt, kui teine tüdruk teda seksuaalselt ära kasutas.

"Ma jagasin voodit peretuttavate tütrega. Kõik sai alguse selja kõdistamisest ja need läksid edasi asjadeni, mis olid väga ebamugavad," meenutab ta.

Simpson meenutab, et ta oli hirmust kange ja kartis, et kogu juhtunu on tema enda süü. "Ma tahtsin vanematele rääkida. Ma olin ohver, aga samas see tundus kõik vale," arvab ta. Lõpuks avas ta oma suu ning ta ema avalikustas, et ta oli kahtlustanud, et midagi oli toimumas.

Kuid Simpsoni ja meelemürkide suhe läks aina karmimaks. "Ma tapsin end joomise ja tabletidega," meenutab ta. Naise sõnul oli meelemürkidest loobumine tema jaoks lihtne, sest ta oli selleks hetkeks juba nii vihane kasvõi alkoholipudeli peale.Aitäh vastamast ja head loosiõnne!
Rannap Roostevaba maailm