John Cleese: lahutus on iga penni väärt

 (24)
John Cleese
Star Max/Scanpix

Monty Pythoni staar John Cleese ei suuda ka lahutusprotsessi käigus naljast loobuda. Mehe sõnul on lahutus „väärt iga penni”.

Santa Barbara ülemkohus tegi Cleese’ile ettepaneku maksta ajutiselt igal kuul oma naisele üle 150 000 krooni abiraha, kuni lahutusprotsess lõpu leiab, vahendab Digital Spy.

Cleese teatas jaanuaris, et läheb lahku oma naisest psühhoterapeut Alyce Faye Eichelbergerist, kellega ta on 15 aastat abielus olnud. Paaril lapsi ei ole.

Eichelberger nõuab mehelt poolt kinnisvarast, mille koguväärtus on umbes 16 miljonit Inglise naela, 900 000naelast aastatoetust ning poolt mehe teenistusest, mis on saadud pärast 1992. aastat.

Naise advokaat rääkis kohtus, et Cleese on senini igasugusest toetuse maksmisest keeldunud ning naisel pole üldse raha. Sellegipoolet ööbis Eichelberger hotellis, mille öö maksab üle 12 000 krooni.

Koomik, kes saabus kohtusse põlveoperatsiooni tõttu ratastoolis, naljatas et saatis lahutuspaberid „Monty Pythoni” kolleegidele, kelle arvates on seal piisavalt materjali tõsielusarja tootmiseks.

„See läheb mulle väga-väga palju maksma, kuid on väärt iga penni,” ütles Cleese ajakirjanikele.

Rannap Roostevaba maailm