Joobes peaga autorooli istunud Peeter Oja jätkab teletööd täie hooga

 (22)
Peeter Oja vabanes Liivalaia kohtust
Peeter Oja vabanes Liivalaia kohtustFoto: Ilmar Saabas

Pärast Peeter Oja süüdimõistmist kriminaalses joobes sõiduki juhtimises tekkis paljudel küsimus, kas mehel on sobilik jätkata Kanal 2 saates "Suur komöödiaõhtu". Telekanal kuu alguses olukorda kommenteerida ei soovinud.

Täna selgus, et Peeter Oja siiski jätkab teleekraanil. Kanal 2 esindaja sõnul on tegemist suurepärase näitleja ja koomikuga.

"Jah, vastab tõele, Peeter Oja osaleb sel sügisel "Suures komöödiaõhtus". Sel nädalavahetusel toimusid juba ka kaks esimest "Suure komöödiaõhtu" salvestust, neist esimene jõuab Kanal 2 ekraanile järgmisel neljapäeval. Avasalvestus vaid kinnitas, et Peeter Oja on suurepärane koomik ja näitleja, kes suudab kõik sketšid ja tegelased naljakaks mängida ja kelle osalusest võidavad nii televaatajad kui ka kogu "Suure komöödiaõhtu" trupp," kommenteeris Oja jätkamist Kanal 2 turundusjuht Pille-Mai Helemäe Publikule.

Augustikuu viimase päeva hilisõhtul tegi purjuspäi mitu avariid Eesti näitleja ja koomik Peeter Oja. Mees vahistati koduhoovis ja ta pidi veetma öö kainestusmajas. Järgmisel päeval määrati Ojale kiirmenetluse korras ka karistus.

Peale teletöö astub Oja oktoobri lõpus üles ka komöödias "Tramp ja Puutin" koos Jan Uuspõlluga.

Rannap Roostevaba maailm