Juba jälle? Rihanna siniseks klobinud Chris Brown jõhkrutses sõbranna kallal

 (16)
Juba jälle? Rihanna siniseks klobinud Chris Brown jõhkrutses sõbranna kallal
Instagram

Chris Brown jäi nädala alguses paparatsode kaamerasilma ette oma muusikafestivali ajaks üüritud majas Miamis ning vaatepilt on tõepoolest hirmutav – varemgi oma vägivaldsust demonstreerinud mees kägistas oma sõbrannat ja tiris teda juustest, samal ajal kui teine sõbranna üritas neid lahutada. Kõigi kolme sõnul oli tegemist naljaga, ent Brown ei tohiks tulega mängida.

Browni advokaat Mark Geragos ütles TMZ-le, et see pole midagi tõsist: “Ta on sõbranna. Ilmselgelt oli see mänguline, nagu sõbranna ise ka tunnistas. Tegutseme hoopis selle kallal, et leida see inimene, kes need fotod tegi, kuna see on privaatsuse rikkumine ning ta võetakse vastutusele.”

Kuigi see kõik võiski olla mänguline, on tulipea Browni ajalugu vägivaldsusega hirmus. 2009. aastal jõudsid meediasse šokeerivad kaadrid Rihannast, kes tollal oli mehe tüdruksõber. Paar oli läinud kaklema Grammyde eelpeol ning lauljatar sai näkku vägevaid vopse. Neli aastat hiljem kakles Brown kolleeg Drake’iga ühes New Yorgi ööklubis ning väidetavalt tõusis tüli Rihanna pärast. 2013. aastal läks mees raksu Frank Oceaniga, Brown olevat muusikut löönud või tõuganud, ent ühtki süüdistust talle ei esitatud. Juba pool aastat hiljem mees arreteeriti, kuna ta lõi USA pealinnas üht meest. Tunamullu süüdistati teda naise, kes tahtis vaid mehest pilti teha, löömises. Mehe endise mänedžeri sõnul olid süüdlaseks narkootikumid. Samal aastal mees arreteeriti, kuna ta sihtis üht naist relvaga, Brown oli enda sõnul süütu.

Vaata hirmsaid pilte TMZ-st.