Juba uus silmarõõm? Kibedast lahutusmadinast toibuv Brad Pitt veedab aega järjekordse filminäitlejanna seltsis

 (44)
Juba uus silmarõõm? Kibedast lahutusmadinast toibuv Brad Pitt veedab aega järjekordse filminäitlejanna seltsis
Brad Pitt, Kate HudsonFotod: Scanpix

Ameerika kollane väljaanne Star teab rääkida, et Brad Pittil ei võtnud pikaaegsest kaaslasest Angelina Joliest edasi liikumine kuigi kaua aega ning meest on nähtud juba uue tüdruksõbra seltsi nautimas. Staari uueks väidetavaks silmarõõmuks on samuti Hollywoodi rambivalguses üles kasvanud Kate Hudson.

Kõmuajakirjad on Hudsoni ja Pitti suhtest pajatanud juba nädalaid. Ühtlasi nõuavad paparatsod väsimatult selgitust Hudsoni pereliikmetelt. Staari tuntud ema, näitleja Goldie Hawn naeris tülika pärija küsimuse peale "kas te olete õnnelik, et teie tütar käib Brad Pittiga?" lihtsalt välja.

Möödunud aastal astus Kate Hudson üles raadiolegendi Howard Sterni saates, kus naine tunnistas, et Pitt on tema arvates tõeliselt nägus.

Särava näitlejanna vend Oliver Hudson adresseeris tähelepanu kogunud kuulujutte sotsiaalmeedias sarkasmist pakatavas postituses naljatades: "Brad on nii lohakas! Ta joob otse piimapakist ja ei sulge kunagi tualeti ust! Ta peab mind juba oma vennaks ja sunnib minu lastel end kutsuda onu B-ks!"

Kas kulutulena levivatel kõlakatel on ka tõepõhi all, näitab aeg!

Rannap Roostevaba maailm