Juku-Kalle raju hüvastijätukräu: Evelin Ilvese musist Saagimi väljaviskamiseni

 (20)
Anu õhtu lõppes poliitikutega stripiklubis!
Anu Saagim EMA galal
Anu Saagim EMA galalFoto: Ilmar Saabas

Isamaa ja Res Publica liidu liige Juku-Kalle Raid (39) pidas koos saatusekaaslasest Mart Nutiga teisipäeval Kuku klubis maha ühe korraliku lahkumiskräu, kuhu saabus ka presidendiproua Evelin Ilves, kes Juku-Kallet musiga lohutas – nii, et esileedi huulejoon veel terve õhtu Raidi kaela kaunistas ...

Kahe paiku öösel liikusid Saagim, Juku-Kalle ja mitmed teised poliitikud edasi vanalinna nostalgiahõngulisse Valli baari, kust seltskond teravate ütluste peale siiski õige pea välja visati. "Baaris oli üks vastik paks vanamehenäss, kes mind vihkab," meenutab Saagim ja lisab: "Tellisime viina peale sakuskat, aga selgus, et seal oli vaid üks kiluvõileib, mida peale hammustada," kirjutab Kroonika.

"Tahtsin kiluvõileiva tükkideks teha, et igaüks saaks ampsu, niisiis haarasin letil olevast topsist lusika ja proovisin selle pika varrega võileiba lõikuda. Issand, see vanamees läks täiesti šokki ja hakkas kriiskama, et ma tahan tema lusikat varastada!"

Tema ümber Kukus sumisenud meestele võis see õhtu pärast Valli baarist väljaviskamist isegi veelgi meelepärasemaks kujuneda – seltskond lõpetas stripiklubis. Kes meespoliitikutest sinna jõudsid, seda Saagim küll teab, aga sellest ta millegipärast enam ei räägi.